Sign in to follow this  
Лена_88

рекламное агентство "Форум" - ОБМАНЫВАЮТ!

Recommended Posts

Хотелось бы Вас предостеречь и сказать то, что если не хотите чтобы Вас кинули В ДЕНЕЖНОМ ВАРИАНТЕ насчет подработки в рекламном агентстве "Форум", то НИ В КОЕМ СЛУЧАЕ НЕ ХОДИТЕ В РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО "ФОРУМ" - ОБМАНЫВАЮТ ЗДОРОВО!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this